Blog, Olejki od A do Z, Suplementy

MetaPWR Advantage, że kolejny kolagen na rynku?

Kolagen robi furorę. Wszyscy piją kolagen! I jakie są efekty? Różne. Tak samo jak różna jest jakość produktów, które spożywamy. Dlatego do naszej oferty, kolagen z całą gamą dodatkowych składników (MetaPWR Advantage), trafił dopiero rok temu, bo jak zawsze, chcieliśmy mieć wyjątkowy suplement. I to się udało, o czym świadczą też różne wyróżnienia czy nagrody. Ale kluczowe, że za tym idą tysiące dobrych doświadczeń naszych klientek.

Przyjrzyjmy się temu z bliska.

Znacie już olejki i inne suplementy i same/sami widzicie, jaką potrafią zrobić pracę w naszym organizmie. Oczywiście przy świadomym naszym ich używaniu. Bo stanie olejków na półce to jeszcze nic nikomu nie zmieniło. Za tym naturalnie idzie jakość. Najczystsze olejki świata. Suplementy skomponowane tak, by zmaksymalizować synergiczne działanie poszczególnych składników dla jak największych efektów dla naszego organizmu.

Nie zdziwicie się zatem, jeśli powiem Wam, że „ten kolejny kolagen na rynku”, to nie jest tylko kolagen. To kompleks składników, które realnie wprowadzają zmianę w naszym życiu.

MetaPWR Advantage otrzymasz w prezencie w marcu 2024 zamawiając olejki o wartości min.200pv, bez względu Ań to czy masz już swoje konto czy dopiero je założysz, z moim wsparciem! I dodatkowymi 2 olejkami: Wild Orange & Balance! To łapmy kontakt!

Co jest w środku i jak to działa?

MetaPWR Advantage to nie tylko wysokoprzyswajalny kolagen morski. To 9 typów kolagenu oraz takie składniki jak: kwas hialuronowy, biotyna, liposomalna witamina C, resweratol oraz NAD NMN+. I oczywiście olejki eteryczne z mieszanki MetaPWR.

Pierwsze skojarzenia z kolagenem, kogokolwiek bym zapytała to: jędrna skóra, piękne włosy. Owszem, to obserwujemy na zewnątrz. A wiecie co się zatem dzieje w środku, że mamy takie efekty?

Kolagen jest odpowiedzialny m.in. za utrzymanie prawidłowej gęstości kości. To podstawowy budulec tkanki łącznej. Kto pamięta z biologii co to? To tkanka która buduje m.in. skórę, mięśnie, ścięgna. Dlatego kolagen jest ważny, bo łączy wszystkie elementy naszego organizmu. A do tego wspiera procesy regenerujące, przeciwzapalne.

Większość produktów kolagenowych zwykle ma 1-3 typy peptydów, szczególnie te, które mają podnieść wygląd i elastyczność skóry. A my jak zawsze idziemy krok dalej i w MetaPWR™ Advantage znajdziecie takie typy kolagenu, które odpowiadają za:

  • I – skóra
  • II – budulec kości i chrząstki stawowej
  • IV – struktura i elastyczność błony podstawnej (łączy skórę właściwą i naskórek)
  • V – stabilizator struktury kolagenowych typu I-III
  • VI -mięśnie, błona komórkowa + spowolnienie/ hamowanie apoptozy komórek; spadek stresu oksydacyjnego
  • IX – komórki chrzęstne płytek wzrostu, stawów i krążków międzykręgowych
  • XXV – prawidłowe procesy międzykomórkowe, fachowo nazwane „hamowanie włóknienia peptydów beta-amyloidowych”.

To co ważne, kolagen jest hydrolizowany enzymami! By wytworzyć więcej (średnio 50% niż w innych produktach) optymalną ilość dla znakomitego wchłaniania.

Co więcej tu mamy?

Skład MetaPWR Advantage, to także liczne witaminy, flawonoidy i polifenole. Są tu, by wzajemnei podnosić swoją biodostepnośc i działania ne nasz organizm. Znajdziemy tu także resweratrol, ekstrakt z różanego jabłka, ceramidy z ryżu, kompleks czerwono-pomarańczowy, rokitnik zwyczajny, biotyna, kwas hialuronowy i liposomalna witamina C. Ich zadaniem jest wsparcie syntezy nowego kolagenu w organizmie i wspieranie naszych wszystkich tkanek. Dodatkowo mamy potężny zastrzyk antyoksydantów.

Jednak mamy tu coś jeszcze, nad czym chciałabym się bardziej pochylić.

To NAD+ NMN.

NAD+ jest koenzymem, który znajdziemy w każdej komórce organizmu. To on wspiera wszystkie procesy metaboliczne oraz pracę mitochondriów. To on ochrania nasze komórki i sprawia, że to co jemy staje się energią. A jak NAD+ mamy za mało, to komórki nie mają mocy, by wytworzyć samodzielnie optymalną ilość energii, niezbędną do przetrwania. Zła wiadomość jest taka, że z biegiem lata, zawartość NAD+ spada. Z czego często wynikają różne nasze dolegliwości. I fizyczne i te na energetyczne, umysłowe i emocjonalne. Bo wiemy, że wszystko się ze sobą wiąże.

Czy to jest zatem rozwiązanie wszystkich naszych problemów?

Fajnie by było. Nie jest to rozwiązanie. Jest to narzędzie, którego używanie może nad doprowadzić do pomyślnych rozwiązań. Każdy z nas jest odpowiedzialny za decyzje które podejmuje, więc i za jakość życia, które wiedzie.

Stosowanie kolagenu nie wymaga doktoratu z chemii organicznej. Saszetkę rozpuszczamy w 300ml płynu, wypijamy, najlepiej w pierwszej połowie dnia, żeby na wieczór za bardzo się nie pobudzić. I tak codziennie.

Kiedy zobaczycie efekty? Zależy od tego, w jakim stanie są dziś Wasze organizmy. Moje klientki tłumnie donoszą, że w pierwszej kolejności odczuwają większy poziom energii. W drugiej obserwują zmiany skóry, włosów. W kolejnej – lepszą ruchliwość stawów. Później czują, że mają więcej siły, tej fizycznej też. Na koniec zauważają, że przy okazji wprowadziły inne zdrowe nawyki i pożegnały te stare, np. podjadanie. Każda bez wyjątku podkreśla, że dzięki tej saszetce, nawadnia się dodatkowymi 300 ml płynu. A to właśnie o tym najczęściej zapominamy. Więc mamy tu 2 w 1. A nawet 5 w 1.

O całym zestawie MetaPWR przeczytacie tu: „SYSTEM MetaPWR„, a więcej o tym, aby cukier nie skakał w artykule „MetaPWR Assist„. I kapitalny webinar:


Dzielę się z Wami doświadczeniem swoim i tysięcy naszych klientek! Korzystajcie, inspirujcie się i dbajmy o siebie!

Wyjątkowo nie zostawiam linków do sklepu, bo od marca do maja, jeśli przed założeniem konta klientki się skontaktujecie ze mną, to możecie otrzymać jeszcze dodatkowe olejki: Wild Orange i Balance. Więc warto odstawić Zosię Samosię na chwilę i napisać bądź zadzwonić!

Pozdrawiam,

Kinga