Współpraca

Pracuj tak jak chcesz!

Odważ się spełniać swoje marzenia i żyć tak, jak naprawdę pragniesz.
Jeśli wiesz, czego potrzebujesz, Twoja wewnętrzna motywacja kieruje Cię do celu i chcesz działać po swojemu, to czas pomyśleć o własnym biznesie z doTERRA.
Wprowadzając nie tylko piękne zapachy do swojego życia, ale przede wszystkim naturalne sposoby wspierania zdrowia, możesz osiągnąć to, za czym ciągle biegamy: czas, wolność, zdrowie, relacje i pieniądze.
Nie ignoruj głosu swojego serca, który podpowiada Ci, że to czas na zmiany!

doTERRA to ludzie. Każdy człowiek jest tu wulkanem pozytywnej energii. Zawsze możemy na siebie liczyć, chętnie dzielimy się doświadczeniami i wiedzą.
doTERRA jest firmą etyczną, dbającą o środowisko i ludzi pracujących przy pozyskiwaniu olejków. Swoją stabilność finansową zawdzięcza produktom najwyższej jakości oraz temu, że w tej dziedzinie nie ma niemalże konkurencji.
Możesz być częścią tego wyjątkowego ruchu wspierającego holistyczne podejście do dbania o zdrowie całej rodziny. Jeśli choć raz słyszałaś w swojej głowie głos, który mówił, że może by tak pomyśleć o swoim biznesie, to nie ignoruj go. To jest ten moment, by podjąć działania!

Jak zacząć? Czyli inwestycja czasu!

Aby wystartować potrzebujesz tylko podjąć decyzję o tym, że naprawdę chcesz działać i stale się rozwijać – najlepiej robić to jednocześnie – ucząc się przez praktykę. Dostęp do informacji jest tak wielki, że wystarczy określić, które obszary Cię interesują, ustalić, co jest dla Ciebie najważniejsze i zacząć pracę! To Ty decydujesz ile czas przeznaczysz na swój rozwój. Twoje działania zależą wyłącznie od Twoich oczekiwań, determinacji i możliwości. Kluczowa jednak jest regularność pracy. Dlatego odpowiedz sobie na pytanie, czy potrafisz pracować systematycznie?

Codzienne wykonywania choćby kilku drobnych zadań szybciej przyniesie rezultaty niż dorywcze działania. Co to za zadania? – nie martw się, dostaniesz w tym zakresie pełne wsparcie ode mnie!

Inwestycja finansowa w rozwój Twojego biznesu

W tym biznesie inwestycje są o niebo mniejsze niż przy rozpoczęciu tradycyjnego biznesu. Na początku wystarczy tylko założyć konto hurtowe (20 euro netto) i zakupić nawet tylko jeden olejek. Choć korzystniej jest zainwestować w zestaw olejków, które będą pomocne nie tylko podczas spotkań i prezentacji, ale  świetnie sprawdzą się w Twoim domu. Osobiście polecam zestawy: Home Essential lub Natural Solutions, ale wszystko zależy od tego, ile na początek chcesz zainwestować.

Zwrot z inwestycji

Tutaj Ty decydujesz ile czasu przeznaczysz w rozwój swojego biznesu i jakie nadasz tempo działaniom. Kluczowe jest dzielenie się olejkami. Im więcej osób dowie się, jak olejki mogą im pomóc, tym więcej osiągniesz korzyści. doTERRA wypłaca prowizję od zakupów osób, które dowiedziały się o olejkach od Ciebie. Jeśli zaangażujesz się od razu w edukację innych, pierwsze pieniądze możesz mieć już na początku swojej działalności. Chcą uzyskać szybkie wyniki – zacznij intensywnie! Zapraszaj znajomych i nieznajomych na spotkania, zrób plan, ustal priorytety i działaj!

Chcę dołączyć do doTERRA, co teraz?

Napisz do mnie, a ja Cię poprowadzę. Przekażę informacje o szkoleniach i materiałach edukacyjnych. Staniesz się członkiem wspaniałej grupy, która Cię zainspiruje i zawsze gdy będziesz potrzebować – wesprze,. Jeśli jesteś gotowa do działania, do stałego rozwoju i niesienia pomocy innym – to zacznijmy tę cudowną podróż jak najszybciej!

Ale… nie umiem sprzedawać!

Każdego dnia sprzedajemy swoją wiedzę, czas, umiejętności. Może robisz to tak dobrze, że nawet nie myślisz o tym, że to sprzedaż.

W olejkowym biznesie sprzedaż pachnie wyjątkowo pięknie! My tylko dzielimy się doświadczeniami, a osoby chcące zmienić swoje życie same kupują.

To teraz cza by zarejestrować konto i działać!