Blog, Olejki eteryczne, Olejkowy dom

Sprawdzone sposoby na komary i kleszcze

Wiosna i lato to doskonały czas na spotkania z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury. Jednak czasem niepożądani goście, tacy jak komary, meszki czy kleszcze potrafią nam zrujnować całą zabawę. O czym należy pamiętać, gdy zamierzamy spędzić czas na świeżym powietrzu?

Matka Natura wie co dla nas dobre!

W kwestii ochrony zewnętrznej naszego ciała nic nie sprawdzi się lepiej niż to, co oferuje nam sama Matka Natura. Skoro ona sama wymyśliła olejki eteryczne, które stanowią naturalne bariery przed światem zewnętrznym dla roślin i zwierząt, to czemu z nich nie skorzystać? Wszak od tysiącleci są to sprawdzone sposoby na komary i kleszcze!

36398132_10156628692994314_8341642949230067712_o

Odpowiednio dobrane i stosowane olejki eteryczne to sprawdzony i naturalny sposób ochrony przed różnymi insektami. Na nieproszonych gości najlepiej działa mieszanka olejków doTERRA TerraShield®, która chroni nas przed zewnętrznymi zagrożeniami.

W jej składzie znajdziemy m.in. olejki eteryczne Ylang Ylang, Nootka Wood, Cedarwood, Catnip, Lemon Eucalyptus i wiele innych oraz inne oleje roślinne. Wśród nich warto wyróżnić olej Tamanu, który pozyskiwany zgodnie z zasadami systemu Co-Impact Sourcing® doTERRA, wspiera rolników na Madagaskarze, pozwalajac im żyć i pracować w godnych warunkach.

TerraShield to mieszanka przeznaczona do stosowania aromatycznego i do aplikacji na skórę. Jeśli zamierzasz spędzić radosny wieczór na swoim tarasie czy w ogrodzie, koniecznie rozpyl tę mieszankę w dyfuzorze! Możesz użyć tej mieszanki także do spryskania drzwi, okien, aby zabezpieczyć dom przed nieproszonymi gośćmi  Na czas leśnych wycieczek, popsikaj na ramiona, nogi i szyję olejkiem TerraShiel, aby robaczki trzymały się od Ciebie z daleka. Podczas biwaków, śmiało rozprowadź olejek przy wejściu do namiotu!

TerraShield Outdoor Blend to potężna, ale bezpieczna formuła, którą może stosować każdy członek rodziny, na zewnątrz i w całym domu. A ponadto, aplikowana dla naszych domowych przyjaciół, takich jak pieski, także im pomaga przetrwać ten ciepły czas bez ukąszeń i podrażnień.

TerraShield występuje w postaci olejku 15 ml oraz w postaci sprayu – 30 ml.

Co poza TerraShield?

Innymi olejkami, które pomogą nam walczyć z uciążliwymi owadami i insektami są:

lemongrass

 • peppermint – mięta pieprzowa
 • lavender – lawenda
 • lemongrass – trawa cytrynowa
 • patchouli – paczula
 • eucalyptus – eukaliptus
 • purify – mieszanka oczyszczająca (w maju do nabycia z 10% zniżką)

Olejki eteryczne w Twoim domu

Co zrobić, by mieszanka olejków TerraShield lub wybranych innych olejków trafiła do naszej domowej apteczki, eliminując jednocześnie wszelkie chemiczne produkty, które niszczą nasze zdrowie? Są na to 2 drogi:

 • skontaktuj się ze mną i zamów zestaw Intro Essential Oils (lawenda, mięta, cytryna, po 5 ml każdy), a w prezencie otrzymasz olejek TerraShield 15 ml. Cena zestawu 135 zł.
 • załóż swoje własne konto w doTERRA i kupuj olejki z 25% zniżką oraz skorzystaj z mojej majowej oferty:
  • przy rejestracji konta na wybrane olejki o wartości min. 115 pv lub wyborze zestawu Family Essentials – dostaniesz olejek Lemongrass 15 ml i książeczkę o zastosowaniu olejków w codziennej rutynie oraz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku
  • przy rejestracji konta na wybrane olejki o wartości min. 200 pv lub wyborze zestawu Home Essentials – dostaniesz mieszankę olejków TerraShield w sprayu – 30 mloraz zestaw książeczek o zastosowaniu olejków w codziennej rutynie oraz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku

Jeśli potrzebujesz porady w wyborze najbardziej odpowiednich olejków dla siebie, umówmy się na indywidualną konsultację!