Blog, Olejki eteryczne

Dlaczego doTERRA?

Dziś, wychowując dwójkę urwisów, jednocześnie pracuję i jestem w stanie to wszystko ze sobą pogodzić. I mam jeszcze czas na swoje fanaberie. A mój mąż też jest zadowolony, że spełniam się jako kobieta. Teraz zawodowo (poza byciem geologiem, do czego już nie planuję wracać) zajmuję się dwoma obszarami działań: edukuję ludzi w zakresie stosowania olejków eterycznych i pomagam (głównie) kobietom w rozwoju ich własnych biznesów właśnie w tej aromatycznej branży.

Po urodzeniu pierwszego dziecka zdecydowałam, że chcę rozwinąć własny biznes, który dostarczy mi niezależności finansowej i czasowej na tyle, aby nie wracać do pracy etatowej, a móc zająć się rozwojem zarówno osobistym jak i poświęcić się wychowaniu dzieci oraz budowaniu silnej więzi rodzinnej. Szukałam modelu, który nie zmusza na początku do dużych inwestycji finansowych, aby uniknąć sytuacji, gdy cały przychód musiałabym przeznaczać na pokrycie zobowiązań (np. kredytów na start firmy).

Od dawna szukałam naturalnych rozwiązań dla zdrowia i życia, które mogę stosować w naszym domu, dlatego i właśnie w tej dziedzinie chciałam też rozwijać się zawodowo. Tak zaczęłam stosować olejki eteryczne, aby po kilku miesiącach od ich używania zdecydować się na współpracę z doTERRA i osiągnąć wolność w różnych sferach mojego życia. Rozwiązanie to zapewniło mi elastyczność tak potrzebną, by pogodzić rodzinę, dom i zaspokojenie moich wewnętrznych potrzeb. I uwolniłam się od pracy w wiecznym stresie i napięciu, w środowisku pełnym niedorzecznych wymagań, terminów „na wczoraj”. Chciałam i pracuję na własnych warunkach.

I osiągnęłam to!

Obecnie mam pracę, która mnie satysfakcjonuje. Sama decyduję ile poświęcam jej czasu i energii, a przede wszystkim decyduję też z kim i na jakich zasadach współpracuję. Cudowne jest, że spotykam coraz więcej inspirujących osób na swojej drodze i razem zmieniamy swoje życie i pomagamy w tym innym. Każdy dzień jest ciekawym wyzwaniem, które niesie za sobą dużo radości. Zespół, który stworzyłam, to grupa silnych, niezależnych kobiet, które odkrywają swoje potrzeby i je realizują.

W lutym 2019 r. osiągnęłam drugą najwyższą do tej pory rangę doTERRA w Polsce – Silver, co wzmocniło poczucie mojej niezależności i bezpieczeństwa finansowego. Ponadto umocniło to pozycję naszego zespołu na rynku olejków eterycznych w Polsce.

System doTERRY i autorski system szkoleń naszego zespołu działa. Społeczność, jaką tworzymy też daje oparcie w rozpoczynaniu i rozwoju własnego biznesu. doTERRA pomaga kobietom, bo 95% naszego teamu to kobiety, uzyskać dodatkowe źródło dochodów lub stanowi podstawę dochodu nawet całych rodzin.

Dlaczego zdecydowałam się na współpracę z doTERRA?

 1. Jest to największa i najszybciej rozwijająca się firma oferująca olejki eteryczne najwyższej jakości na świecie.
 2. Doskonale wpisuje się w obecny trend i potrzebę powrotu do naturalnych metod wspierania zdrowia.
 3. Plan wynagrodzeń pozwala zarabieć pieniądze od pierwszego dnia.
 4. Niespotykana w branży retencja ok. 70 % – tylu klientów jest lojalnych firmie i ponawia zakupy (zwykle w branży wynosi to 7-15%), co daje stabilną bazę sprzedaży produktów i przekłada się na przychód pasywny.
 5. Etyczny sposób pozyskiwania olejków wspiera małych, lokalnych producentów, a za tym idzie rezygnacja z pośredników oraz akcje społeczne doTERRA.
 6. Mogę pracować na całym świecie – brak ograniczeń terytorialnych.
 7. W Polsce jedynie ok. 2000 osób założyło konta w doTERRA, co daje niesamowite pole do rozwoju (jesteśmy daleko za wszystkimi krajami europejskimi). Szacujemy, że w najbliższych latach w Polsce może powstać ok 70 tys. kont zakupowych.
 8. Działalność charytatywna doTERRA jest tożsama z moją potrzebą pomagania innych.

Co mi dała i daje współpraca z doTERRA?

Przede wszystkim wiem, że mam władzę nad swoimi finansami, czuję się bezpieczna. Mam stabilny dochód z doTERRA i nie martwię się o to co przyniesie mi następny dzień.

Niezwykli ludzie. Współpracuję z naprawdę niesamowitym zespołem i ciągle czegoś się od siebie uczymy. Poczucie współnoty z osobami, które chcą być wolne, decydować o sobie i dawać wsparcie innym sprawia, że ta praca jest przyjemnością.

IMG_2630

Nieograniczone możliwości rozwoju. W Polsce dopiero zaczęłyśmy. To co wydarzy się w najbliższych miesiącach i latach będzie niesamowite. Skąd to wiemy? Identyczną ścieżką przed nami szły Rumunia, Węgry, Bułgaria, Czechy, Słowacja i widzimy jak rozwija się tam rynek olejków eterycznych i sama doTERRA. Przed nami największe wzrosty w najbliższych 2 latach.

Marzenia. Codziennie przybliżam się do realizacji moich wielkich marzeń oraz spełniam te mniejsze. Zapewnienie moim bliskim tego, co wspólnie potrzebujemy otwiera mi furtkę do śmielszych wyzwań dotyczących zmiany sytuacji materialnej kobiet, edukacji studentek w zakresie prowadzenia własnej firmy w branży MLM, czy stworzenia realnego łańcucha pomocy dla osób chcących wyjść z bezdomności oraz wsparcia organizacji zajmujących się ekologią i ochroną przyrody. A ja już teraz mam więcej czasu dla rodziny i znajomych, na podróże, zaczytywanie się w książkach i błogie lenistwo.

Czy to coś dla Ciebie?

Trafiłaś tu nie  bez przyczyny, więc prawdopodobnie to rozwiązanie jest też dla Ciebie. Nasz zespół to kobiety w różnym wieku, pozycji społeczno-ekonomiczne i sytuacji osobisto-materialnej. Mieszkamy w różnych zakątkach Polski i Europy, a to co nas łączy, to ogromne pragnienie ciągłego rozwoju i zdobywania więcej i więcej – zarówno dla nas, jak i dla naszych bliskich. Nie ma znaczenia gdzie obecnie pracujesz (albo czy w ogóle pracujesz), jakie jest Twoje wykształcenie. Wśród nas są studentki, fizjoterapeutki, księgowe, kierowniczki placówek oświatowych, doule, położne, nauczycielki. Możesz być i Ty!

Co mogę Ci zaoferować?

 • Skuteczny i dostępny system szkoleń. To lubię najbardziej. Edukujemy osoby nie tylko z naszej struktury, ale to dla nich mamy zawsze pierwszeństwo i preferencyjne ceny.
 • Stałą współpracę w zamkniętych grupach i możliwość korzystania ze zgromadzonych tam materiałów szkoleniowych oraz wskazówki jak z nich korzystać i jak je powielać.
 • Dostęp do cotygodniowych spotkań mojego zespołu online i moje indywidualne wsparcie w pracy.
 • Współtworzenie i udział w wydarzeniach i akcjach online naszego zespołu, które pomagaja rozwijać biznes.

Jak zacząć?

 1. Załóż konto w doterra (hurtowe lub jako Wellness Advocate) kupując dowolny zestaw rejestracyjny lub dowolny olejek z opłatą rejestracyjną – jak założyć konto przeczytasz tutaj
 2. Zacznij używać olejków.
 3. Określ swój cel biznesowy – cele do zrealizowania oraz poziom dochodów
 4. Poświęć 10-15 h w tygodniu na pracę (czynności przynoszące dochody), a ja będę Cię w tym wspierać. Oznacza to, że powinnaś poświęcieć na pracę np. 3 razy w tygoniu po 2h plus 4-9 h w weekend, ale to Ty decydujesz jak rozlożyć ten czas.
 5. Przejdź 21 dniowe szkolenie online ze mną – będziesz gotowa do samodzielnego działania.
 6. Włącz się w aktywności i wydarzenia naszej grupy.

Z racji wspierania dużego zespołu mogę w ciągu jednego miesiąca rozpocząć współpracę z ograniczoną liczbą osób, jeśli chcę do pracy podejść odpowiedzialnie, a chcę. Dlatego mogę zacząć tylko z 5 osobami. To oznacza, że decyduję się na pracę z osobami zdecydowanymi i odpowiedzialnymi. Z radośćią rozpocznę współpracę z Tobą.

Nie mogę niestety Ci pomóc jeśli:

 • jesteś już zarejestrowana w doTerra w innym zespole,
 • chcesz pracować równolegle nad rozwojem dwóch lub więcej zespołów w różnych firmach marketingu sieciowego, nawet jeśli ich produkty nie są dla siebie konkurencyjne,
 • masz wymówkę na każdy pojawiający się problem.

Zapraszam do wspópracy. Napisz do mnie, umówimy się na spotkanie i jeśli zdecydujemy się na współpracę, będę Cię wspierać w drodze do sukcesu.