Blog

Zielona Żywność Green Ways

Moja przygoda z zieloną żywnością Green Ways rozpoczęła się na początku 2016 r. Jako sceptyk próbowałam, eksperymentowałam i szukałam haczyka. Nie znalazłam. Ale za to dostałam dużo dowodów na to, że zielona żywność po prostu działa.

Na początku myślałam, że zielona żywność to kolejny cudowny suplement, ale szybko się przekonałam, że jest to po prostu najwyższej jakości jedzenie, które optymalnie odżywia i jednocześnie oczyszcza organizm. Co więcej – pobudza w organizmie jego naturalny metabolizm, dodaje energii i przynosi niesamowite efekty w przywracaniu zdrowia.

Zielona żywność nie jest rozgrzeszeniem dla niezdrowej, niezbilansowanej diety. Bowiem jest to podstawa (obok aktywności fizycznej i relaksu) zdrowego życia, jednak to jedna z najtrudniejszych terapii.

Najważniejsze jest to, aby traktować Zielony Jęczmień i Chlorellę jako pokarm, a nie jakiekolwiek leki czy suplementy. Nie ma na to recepty jak dawkować, bo czy można przedawkować zdrowe jedzenie?

Na przestrzeni ostatnich 20 lat wartości odżywcze warzyw spadły od 30% do 80%. W związku z tym głodujemy nad pełnym garnkiem. Nazywa się to syndromem niedożywienia z pełnym żołądkiem. Oznacza to, że spożywamy wystarczającą ilość pokarmów jednak nie odżywiamy naszych komórek, z powodu niewystarczającej jakości pożywienia, które stopniowo zaczyna też nam szkodzić.zielony jeczmien4

Dlatego zielony jęczmień i chlorella to prosty sposób na odżywienie komórkowe naszego organizmu.

Zielony Jęczmień Green Ways:

* odpowiada za odnowę równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. Jej brak jest przyczyną wielu schorzeń zarówno układu pokarmowego, kostnego czy układu krążenia, ale przede wszystkim także rozwijania się komórek nowotworowych. 

* Dzięki pełnej gamie witamin aktywujących enzymy, pomaga w prewencji chorób i stanów patologicznych;

* Zawiera – chlorofil, stosowany do odżywiania krwi (więcej o chlorofilu przy chlorelli);

* Posiada wyjątkowe działanie przeciwzapalne, mocniejsze nawet od sterydów (np. kortyzon)

* Zawiera duże ilości substancji, które wzmacniają wszystkie tkanki, w tym serce i naczynia krwionośne oraz obniżają poziom tłuszczu we krwi i działają przeciwzapalnie;

* Nie wywołuje skutków ubocznych oprócz objawów oczyszczania organizmu na początku i nie wykazuje działania toksycznego!!! 

Chlorella Green Ways (alga słodkowodna):

* to najbogatsze na ziemi źródło CHLOROFILU, który:

– buduje krew, jest doskonały na anemię

– odkaża i wydala z organizmu wszystkie toksyny jak pestycydy, herbicydy, metale ciężkie i inne substancje

– przyspiesza gojenie ran

– chroni przed stanami zapalnymi

– odświeża oddech

* poprawia dotlenienie organizmu

* zawiera aminokwas tryptofan, z którego wytwarza się serotonin -, hormon radości i szczęścia.

* zawiera chlorellin – naturalny antybiotyk, działający tylko na organizmy patogenne, nie uszkadzając mikroflory trawiennej.

* ma wyraźne działanie odmładzające i wzmacniające – działa jak probiotyk, zwiększając szybkość wzrostu i jakość życia mikroflory jelit.

JĘCZMIEŃ i CHLORELLA tworzą doskonałą parę. Jęczmień głęboko odżywia organizm na poziomie komórkowym, ale żeby to sprawić do szklanki można było nalać świeżą  czystą wodę, najpierw trzeba z niej wylać starą brudną zawartość i do tego potrzebna jest właśnie chlorella.

Działanie tych produktów ma naturalne etapy.

  1. Dzięki Zielonemu Jęczmieniowi organizm odżywia się, a razem z tym, przy pomocy chlorelli zaczyna detoksykację – tutaj może dojść do reakcji oczyszczeniowych, tzn. Krótkotrwałego pogorszenia stanu zdrowia.
  2. Intensywne zdrowienie organizmu. Odżywiony organizm zaczyna się regenerować.

Produkt jest przeznaczony do ciągłego stosowania ponieważ jest żywnością i nie ma możliwości przedawkowania. To gwarancja trwałego odżywienia. Zmiana nawyków żywieniowych przez włączenie zielonej żywności zabezpiecza przed nawrotem dolegliwości i rozwojem schorzeń.

20590707_10214604975865017_166559104_o

Dlaczego GREEN WAYS?

Zielony Jęczmień Green Ways to wyciśnięty i odparowany sok z młodego jęczmienia. Uprawiany w stanie Yutah, gdzie na zasadowej glebie rośnie w słońcu do wysokości 25 cm, następnie jest ścinany i wyciśnięty, a sok z niego w naturalny sposób odparowany w temp. 31°C, dzięki czemu otrzymujemy czysty proszek z nienaruszonymi enzymami i pełną gamą wartości odżywczych.

W zdecydowanej większości jęczmień innych firm sprzedawany w detalu i w sieci to zmielona i wysuszona w 98 stopniach trawa pozbawiona enzymów, mogąca podrażniać, gdyż zawiera nieprzyswajalny dla nas błonnik komórek trawy.

Jest najbogatszym źródłem wartości odżywczych, zawiera ponad 20 żywych enzymów. Ma właściwości zasadotwórcze, antyoksydacyjne – zawiera najsilniejszy enzym przeciwrakowy S.O.D i izowiteksynę (supersilny antyutleniacz). Jest bezglutenowy.

Chlorella jest bardzo wrażliwa na środowisko, gdyż wchłania nawet najmniejsze ilości zanieczyszczeń. Trudno jest monitorować jej jakość na bieżąco. Green Ways nie dość, że bada każdą dostawę, to dwa razy w roku odwiedza swojego producenta na Tajwanie, który od 17 lat zapewnia stabilność jakości.

Produkty można nabyć tylko u osób współpracujących z Green Ways, nie znajdziecie ich na sklepowych półkach. Można zamawiać również przeze mnie. Zapraszam do kontaktu.